94. Boží muka v zimě
Autor: Rudolf-Emile Kloden
(1892 Německo - 1953 Německo)
signováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 44 x 53 cm
Konec dražby: 11.06.2018 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč