1. Matka u krbu
signováno vpravo dole, krakeláž, zlacený rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 57,5 x 49 cm
Konec dražby: 31.07.2018 19:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč