1. Narození Krista
reintolováno na novější plátno v minulosti, nepůvodní rám, nepůvodní napínací rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 91 cm, výška: 100 cm, rámování: 113,5 x 104,5
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 23.04.2019 22:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč