Narození Krista

reintolováno na novější plátno v minulosti, nepůvodní rám, nepůvodní napínací rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 91 cm, výška: 100 cm, rámování: 113,5 x 104,5
Stav: poškozená malba, rám

Konec dražby: 23.04.2019 22:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč