1. Portrét dámy ve žlutých šatech

vynikající malba neurčeného autora z konce 19. století v oválném zlaceném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 82 cm, rámování: 89 x 70 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 27.09.2021 20:05 SELČ

Aktuální cena: 7 500 Kč

Zbývá: 0d 0h 59m 10s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Seznam příhozů (5)

částkapříhoz
7 500 Kč26.9.2021 22:12:48
7 000 Kč16.9.2021 01:55:03
6 500 Kč15.9.2021 21:18:31
6 000 Kč25.8.2021 12:48:45
5 500 Kč25.8.2021 01:09:03