1. Portrét dámy ve žlutých šatech

vynikající malba neurčeného autora z konce 19. století v oválném zlaceném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 82 cm, rámování: 89 x 70 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 27.09.2021 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč