Romantické nocturno - XL Formát

Signováno vlevo dole, rámováno v původním rámu
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: XIX. století
Šířka: 58 cm, výška: 82 cm, rámování: 83 x 106 cm

Konec dražby: 05.09.2022 20:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč