1. Růže ve váze
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 49 cm, rámování: 53 x 42 cm
Konec dražby: 06.10.2020 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč