1. Volský povoz

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno ve zdobném blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1955
Šířka: 90 cm, výška: 70 cm, rámování: 90 x 109,5 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:00 SEČ

Zbývá: 8d 17h 50m 6s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč