Západ slunce
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 61,5 cm, rámování: 75 x 89
Konec dražby: 25.09.2023 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč