Žena a dva muži
rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 19. století
Šířka: 30,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 34,5 x 41,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč