Žena v zahradě
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 22 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 42 x 32,5
Konec dražby: 13.09.2023 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč