Akt - Velký formát

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 80 cm, rámování: 90 x 110 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč