10. Bohaté šeříky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 39 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:06 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |