10. Bohaté šeříky

Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 39 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:06 SELČ

Dosažená cena: 401 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
401 Kč18.5.2021 19:48:40
201 Kč7.5.2021 21:02:40
1 Kč27.3.2021 08:53:49