10. Bohaté šeříky

Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 39 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:06 SELČ

Aktuální cena: 201 Kč

Zbývá: 8d 9h 1m 6s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
201 Kč7.5.2021 21:02:40
1 Kč27.3.2021 08:53:49