10. Brod přes řeku

Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 73,5 cm, výška: 54 cm, rámování: 74 x 93 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 05.09.2022 20:13 SELČ

Zbývá: 9d 7h 28m 51s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč