Horský vodopád

signatura nenalezena, rámováno v dobovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 36 cm, rámování: 47 x 42 cm

Konec dražby: 15.03.2021 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč