Koně v ohradě

Rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 61 cm, rámování: pošk. 87 x 100 cm

Konec dražby: 23.05.2022 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč