10. Koně v ohradě
Rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 61 cm, rámování: pošk. 87 x 100 cm
Konec dražby: 23.05.2022 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč