10. Pohled z brány

signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole německý nápis. Zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1936
Šířka: 17,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.09.2020 20:10 SELČ

Dosažená cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
700 Kč9.9.2020 20:22:59