10. Portrét dámy
volné plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 52 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč