Potok v lese - XL Formát

Signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu, reintolováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 74 cm, rámování: 95 x 121 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 15.03.2021 20:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč