10. Povoz v uličce
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 9 cm, výška: 6,5 cm, rámování: 13,5 x 18,5 cm
Konec dražby: 20.02.2023 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč