Snopy

rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 44 cm, výška: 33 cm, rámování: 46 x 55,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč