10. Stromy v romantické krajině
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: Wien 1886
Šířka: 100 cm, výška: 74 cm, rámování: 92 x 117 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 17.05.2021 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč