100. Akt na pláži
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 29 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 47 x 38,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč