100. Chlapec s dívkou u řeky
signováno vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 38,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 56 x 46
Konec dražby: 13.12.2022 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč