100. Holandská škola - Na venkově
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 14,5 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 28 x 32 cm
Konec dražby: 12.09.2022 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč