100. Pohled na průmyslovou zástavbu
vpravo nahoře protrhlé plátno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 68 x 87 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč