100. Přístav Raa
Technika: olej na plátně, datace: 1951
Šířka: 45 cm, výška: 55 cm, rámování: 67 x 57
Konec dražby: 15.02.2023 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč