100. Vesnice

nesignováno, původní galerijní rám poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 57,5 x 73 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 21:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč