100. Vesnice
nesignováno, původní galerijní rám poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 57,5 x 73 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.01.2019 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč