100. Věž u vodního kanálu
monogramováno a datováno vlevo dole, překližka prohnutá, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1858
Šířka: 16 cm, výška: 22 cm, rámování: 31,5 x 26 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč