101. Babička

malba i plátno silně poškozeny, volné plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 62 cm
Stav: silně poškozená malba

Konec dražby: 26.11.2019 21:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč