101. Továrna
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: perokresba, datace: 1988
Šířka: 19,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 30 x 32 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč