101. Vinice
Technika: olej na překližce
Šířka: 47,5 cm, výška: 63,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč