102. Akt muže
Signováno vpravo dnahoře, reintolováno, restaurováno, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 64 cm, výška: 89,5 cm, rámování: 102 x 77 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč