102. Francouzské vojsko - párové obrazy
Signováno vpravo dole, dílo podle M. Beaumetz a M. Yvom, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 21 x 25
Konec dražby: 08.11.2021 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč