Francouzské vojsko - párové obrazy

Signováno vpravo dole, dílo podle M. Beaumetz a M. Yvom, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 21 x 25

Konec dražby: 08.11.2021 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč