102. Horská bystřina
nesignováno, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 73 cm, výška: 59 cm, rámování: 72 x 86 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč