102. Květiny ve váze a Slunečnice

rámováno
Technika: tempera
Šířka: 20 a 44 cm, výška: 30 a 60 cm, rámování: 32,5 x 23 jeden, druhý nerámován
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.01.2023 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč