102. Na moři
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 37 cm, rámování: 43 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč