102. Ranní plachtění
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 61,5 x 91,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč