102. Zasněžené údolí
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 15 cm, rámování: 20 x 24 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč