Zátiší s květinami
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 69,5 x 83,5
Konec dražby: 09.01.2024 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč