103. Podzimní stromy
Technika: olej na dřevě
Šířka: 31,5 cm, výška: 28,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 19:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč