103. Ve člunu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 31,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 29 x 44 cm
Konec dražby: 13.09.2022 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč