103. Výlov rybníka
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 44 cm, rámování: 52,5 x 59,5 cm
Konec dražby: 13.03.2023 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč