103. Výtěžek na podporu opuštěným zvířatům
Signováno vlevo dole, rámováno, Dosažená cena včetně aukční přirážky bude věnována spolku na pomoc opuštěným a týraným psům a kočkám
Dočasky De De, z.s.
Dočasky De De, z.s.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 9 cm, rámování: 13,5 x 17,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč