104. Květiny ve džbánu
datováno a signováno vpracvo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1955
Šířka: 61 cm, výška: 70 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.11.2022 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč