104. Stromy u potoka
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 43 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 75 x 60
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč