105. Altánek
Rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 26,5 x 36,5 cm
Konec dražby: 01.03.2021 21:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč