Domy u splavu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 78,5 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 78 x 98
Konec dražby: 25.09.2023 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč