Dům v tajuplném lese

Signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč