105. Kopretiny ve váze
signováno a datováno vpravo dole, na reversu věnování od autora, olištováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1975
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 32 x 42 cm
Konec dražby: 26.11.2019 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč