105. Les
volný list, signováno vlevo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 41,5 cm, výška: 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.03.2023 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč